Mapa Z centra po Plzeňské ulici

Jedete k nám...

Z centra po Plzeňské ulici


Ze směru z centra od Andělu jedete po Plzeňské ulici. Až projedete kolem tramvajové zastávky Klamovka, odbočíte na další křižovatce vlevo. Poté opět hned doleva. Na další křižovatce před Vámi opět odbočíte vlevo. Po levé straně uvidíte telefoní budku a hned za ní vjezd s bránou do vnitrobloku s parkem. Prosíme zavolejte nám a my vám bránu otevřeme. Naše parkoviště se nachází v levém zadním cípu tohoto parku u šedé zdi.

Mapa Od Motola po Vrchlického ulici

Jedete k nám...

Od Motola po Vrchlického ulici


Jedete-li po Vrchlického ulici, hlídejte si po pravě straně Porsche Praha Smíchov. Až ho spatříte, tak odbočte na další křižovatce vlevo. Po levé straně uvidíte telefoní budku a hned za ní vjezd s bránou do vnitrobloku s parkem. Prosíme zavolejte nám a my vám bránu otevřeme. Naše parkoviště se nachází v levém zadním cípu tohoto parku u šedé zdi.

Mapa Od Strahova po Podbělohorské ulici

Jedete k nám...

Od Strahova po Podbělohorské ulici


Přejeďte tramvajové koleje na křižovatce s Plzeňskou ulicí a hned se dejte do prava, kde je vjezd s bránou do vnitrobloku s parkem. Prosíme zavolejte nám a my vám bránu otevřeme. Naše parkoviště se nachází v levém zadním cípu tohoto parku u šedé zdi.